יוגה - קורסים

לכל הקורסים »

הדרך לעמידות ידיים

להרשמה לקורס »

הדרך לעמידות ידיים

"הדרך לעמידות ידיים"

לאור הצלחת הקורס הקודם... אני שמחה מאוד להציע את הקורס בשנית!!!

מי שהיה ומי שטרם – כולנו בדרך... מוזמנים באהבה!

מטרת הקורס אינה אותה עמידת ידיים נכספת. הפסגה אינה קיימת לעולם ללא הדרך. כל מה שתוכל אי פעם ללמוד יקרה לך כנראה בדרך. הדרך מרתקת וחושפת המון הדברים מהם עשויים החיים, מהם עשויים אנשים, מהם אנחנו עשויים: עוצמה, ביטחון, נוכחות, הקשבה, נגישות, התנסות, נכונות, התגברות, התבגרות ומפגש. באותה צעידה של דרך משהו פנימה מתחזק אבל באופן שקט ומעודן. אפשר שהיכולת לחיבור, למפגש, לקלילות, לאומץ, שוברת עוד כמה מחסומים. "אתה לא בוחר את הרגע. הרגע בוחר אותך. אתה רק צריך לבוא מוכן, להתמסר ולהתנסות". ברגע שהדברים כבר לא מסתירים מבינים שהכול נמצא שם.

הקורס הוא קריאה לצאת למסע.

המטרה אינה ללמד עמידות ידיים אלא ללמד את הדרך לעבוד על עמידות ידיים. אחלוק עמכם את כל מה שחוויתי ועדיין חווה על עצמי כמלמד, מאפשר ומעצים. עבודה שאין בה עיקופים או הקלות. אין בה הנחות או ויתור. יש בה למידה מדהימה, חוויה חזקה ושיעור ענק לחיים. כל אחד מוזמן לקחת מקורס זה את מה שמתחבר ומדבר אליו ויכול לתמוך בו בתרגול הדרך לעמידות ידיים.

הקורס בנוי מארבעה מפגשים חד שבועיים בני שעתיים.

השיעורים יבנו בהדרגה החל מהבנת האנטומיה ומבנה הגוף אותו מבקשת התנוחה דרך היסודות, עבודת חיזוק, הרבה וריאציות ותרגילים מכינים ועד לתנוחה המלאה.

הנושאים אותם נתרגל: עבודת מפרקים גמישות וחיזוקים, אנטומיה של חגורת הכתפיים והשכמות, body rocks, press walk, , עבודת בטן, עבודה עם כיסא, עבודה נוספת ושונה להבנת קבוצות שרירים נוספות בעמידות ידיים, עבודה עם הגב לקיר, עם קוביות, עם גרביים, עבודה על תנוחות הפוכות להבנת העקרונות, תרגול וריאציות כיפיות ומאתגרות ללא גלגלי עזר במרכז החדר, עד לעמידות ידיים של חצי דקה עד דקה ללא תמיכה וללא אביזרים.

הקורס פתוח לכולם.

עלות הקורס: 460 ₪ (הרשמה מראש)

ימים ושעות: ימי ראשון 12:15-14:15

תאריכים: 1/9, 8/9, 15/9, 22/9

 

מבנה השיעורים:

שיעור 1: אנטומיה פיזיולוגיה ופסיכולוגיה. הבסיס הפיזי והמנטלי לעמידות ידיים.

שיעור 2: הנחת היסודות מבחינת גמישות וחיזוק מפרקים, חגורת כתפיים ושכמות, בטן ומרכז, אגן ורגליים.

שיעור 3: טכניקות לעבודה על עמידות ידיים בpress/float/fly מהבסיס ועד לתנוחה המלאה.

שיעור 4: וריאציות של עמידות ידיים ומעברים לעמידות ידיים בזוגות/ עם קיר/ עם כיסא/ עם קוביות/ עם רצועות ועוד...

 

להרשמה לקורס »