יוגה - שיעורים מיוחדים

לכל השיעורים »

תרגול יוגה אישי - עם איריס קליין

תרגול יוגה אישי - עם איריס קליין 1

תירגול היוגה האישי שלך- עבורך ובשליטתך
התאמה תכנון והוראת תרגול יוגה אישי המותאם לצרכיך הפיזיים והמנטליים ,מטרותיך, זמנך ונסיבות חייך.

תירגול היוגה האישי הוא דרכה הקלאסית והיעילה של היוגה להפוך את היוגה לחלק זמין, משמעותי, מקדם ואינטגרלי מחיינו. הוא משחרר אותנו מהתלות במורה או בשעות שיעורי היוגה בסטודיו. התרגול האישי נותן לנו כלי עבודה נגישים ומאפשר לנו לקחת אחריות על בריאותנו הפיזית והמנטלית, להיטיב את איכות חיינו הכללית ומוביל אותנו לאיזון, ריכוז ושלווה.

תרגול היוגה האישי ינתן למתרגל במפגש ראשוני בן שעה וחצי עם איריס קליין. התרגול הוא ברור וקל לביצוע ללא המורה ובזמנך החופשי.

איריס היא בעלת ניסיון רב בתרפיה ביוגה ובהוראת יוגה בחו"ל ובארץ. איריס היא תלמידתו האישית והקרובה של א.ג.מוהן שהיה תלמידו האישי של הגורו הנודע קרישנמצ'ריה במהלך 18 השנים האחרונות של חייו של הגורו.


במפגש הראשוני תתבצע הערכה יסודית ורצינית של צרכי המתרגל הפיזיים, כולל התיחסות למבנה גוף ויציבה, גיל, מין, בעיות אנטומיות, תפקודיות ופיזיולוגיות, פציעות, מחלות ועוד. התיחסות תינתן גם לצרכים מנטליים, מטרות, יכולות שונות, עיסוק, נטיות, רקע תרבותי ורוחני, רצונות, תזונה וכן זמן אפשרי לתרגול,תדירות ונסיון בתרגול יוגה.

לאחר תקופת תירגול אישית בת שבועיים ומעלה שתעשה על פי תכנית העבודה שתוסכם, ניתן יהיה לקבוע פגישות נוספות להתקדמות ו/או להעמקה ו/או להתאמת התרגול לשינויים בנסיבות החיים או בכל רובד שנדון וכן על פי הצורך.