יוגה - המורים

לכל המורים »

שלי דיאמונד

שלי דיאמונד שלי דיאמונד שלי דיאמונד
שלי דיאמונד

שיטות:

ויניאסה, אשטנגה.

הפעם הראשונה שעשיתי יוגה:

1998 – במרכז שיבננדה בת"א, בגיל 18. אבל רק בגיל 22 במהלך טיול בביירון ביי אוסטרליה, התחלתי לתרגל באופן קבוע והרגשתי את החיבור והקסם האמיתי שביוגה, קסם שעטף אותי והפך להיות המקום בו אני רוצה לחיות!

יוגה בשבילי זה:

יוגה בשבילי היא ההיכרות הכי עמוקה שלי עם עצמי. הנגיעה בליבה שלי, תפיסת חיים. היוגה מזינה אותי, מעשירה אותי ומהווה עבורי דרך לחשיבה חיובית , נותנת לי כח לעשות שינויים וליצור דפוסים והרגלים שמשרתים את היומיום בחיי.

טיפה מידע:

אני שלי דיאמונד, ילידת ארה"ב, אמא של לוקאס ולונה ובת זוג של גיא. גרה בתל אביב ומתרגלת יוגה מזה 22 שנים.
למדתי יוגה בYoga Art שבביירון ביי אוסטרליה.

אני מאמינה בעשייה מתוך אהבה, בלהיות מחוברת למה שעושה לך טוב, מאמינה בלעבוד מתוך השראה!
אני מאמינה בבניית ארגז כלים מגוון ומלא, כזה שייתן מענה לכל סיטואציה שנקרת בדרכי.
מאמינה שחיבור עצמי משדר חוזק, שלמות וביטחון, ושמחה שמצאתי את החיבור הזה דרך היוגה שלימדה אותי הרבה על עצמי והמציאה אותי מחדש כיון שברגע שמצאת את הליבה שלך אז הפוטנציאל האמיתי שלך מתפרץ החוצה.
אני דוגלת בפריצת גבולות, ללבות את היצירתיות, לפתוח את הראש, להעיז, להפיץ השראה והשפעה חיובית על הסובבים אותי.

דרך החיים של היוגה האירה לי את דרכי ושינתה את תפיסת עולמי, דרכה,נפתחה לי הדרך וההבנה של מי אני, מה אני ומה אני רוצה לעשות עם חיי ובחיי. בפעם הראשונה שנשאבתי ליוגה, עטפה אותי תחושת מיסתורין וסקרנות עצמית שהחייתה אותי, גרמה לי לקום בבוקר ולהתרגש, להעריך את עצמי והחיים. תחושה שיצרה אצלי חיבור, אושר, השראה ובעיקר חשק גדול להפיץ את כל הטוב הזה לעולם וכמו ילדה קטנה שרוצה שכולם סביבה ירגישו את מה שהיא מרגישה זה המנוע והדחף שלי אל מול התלמידים שלי -לגרום להם להרגיש ולחוות כמוני...

משפט ההשראה שאני הכי מתחברת עליו ומאיר לי את הדרך הוא:
"אל תשאל את עצמך מה העולם רוצה, תשאל את עצמך מה מעורר ומחייה אותך, ועשה זאת! כי העולם צריך אנשים שהתעוררו לחיים!" (תרגום)


השיעורים של שלי דיאמונד: