יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

סדנת אשטנגה יוגה ופראניאמה- סופ"ש עם קיה נדרמאייר (פריז)

מיום שישי, 26.04.2019 ועד יום שבת, 27.04.2019

סדנת אשטנגה יוגה ופראניאמה- סופ"ש עם קיה נדרמאייר (פריז) סדנת אשטנגה יוגה ופראניאמה- סופ"ש עם קיה נדרמאייר (פריז) סדנת אשטנגה יוגה ופראניאמה- סופ"ש עם קיה נדרמאייר (פריז) סדנת אשטנגה יוגה ופראניאמה- סופ"ש עם קיה נדרמאייר (פריז) סדנת אשטנגה יוגה ופראניאמה- סופ"ש עם קיה נדרמאייר (פריז)

סדנת אשטנגה יוגה ופראניאמה
עם קיה נאדרמייאר
שישי-שבת  \\  26-27.4.19

הסדנה היא שיתוף פעולה בין אלהיוגה וארגון מורי היוגה בישראל
שישי 26.4: 13:00-15:30 + 16:00-17:30
שבת 27.4: 15:00-17:00 + 17:30-19:00
 
זהו ביקורה השני של קיה בארץ. לאחר שלימדה כאן בשנה שעברה, בכנס ארגון מורי היוגה ובסדנאות באלהיוגה ושבתה את ליבה של קהילת היוגה בארץ. אני שמחים ומתרגשים לארח אותה שוב.
הנושא של הסדנא: להעיר את רבדי התרגול השונים- גוף, נשימה ותודעה,
*הסדנה מתחלקת על יומיים – שישי, שבת, ההרשמה היא לסדנה כולה.
 
ככל שהמודעות והשקט מתייצבים בתוכנו, חווית התרגול שלנו נעשית רחבה יותר.
כוונה זו יוצרת שילוב בין תרגול של אשטנגה יוגה, פראניאמה ופילוסופיה לתוך מכלול אחד.
אנו משלבים נקודות מבט ואספקטים שונים, כדי ליצור תרגול שהוא זורם ומשתנה ובו זמנית בר קיימא, תרגול הנטוע בחוויה האישית של המתרגל. התרגול מותאם לכל מי שרוצה להעמיק את הידע שלו ביוגה במובן הרחב של המילה. יוגה המשלבת רבדים של- גוף, נשימה ותודעה.
זו הזדמנות להתנסות בתהליך של למידה עם מורה גדולה המשלבת ידע עמוק, מתוך שנים של חקירה של הנשימה, הדקויות של התרגול, ודגשים של התמיכה הפיסית המבוססת על עקרונות של יוגה.
*הסדנה תתקיים באנגלית.
 
27/4- 13:00-15:30 אשטנגה יוגה + Masterclass 16:00-17:30 פראניאמה וקרייה 
ככל שהתרגול שלנו מתבסס, כך גדלה בנו ההכרות עם הרבדים העדינים והעמוקים עליהם אנו נחשפים. בסדנה זו תחלוק קיה, התנסויות, הארות ועקרונות מנחים שיעזרו לנו לפתח תרגול אשטנגה רחב ומקיף של – גוף, נשימה ותודעה. נתרגל מרכיבי מפתח מתוך הסדרה הראשונה והשנייה של האשטנגה, מתוך מיינדסט של התנסות, נכיר עקרונות אנרגטיים ודגשים למנחים נכונים. ניצור הבנה של התנוחות לא רק תרגול פיזי, אלא גם כצורת הוויה, מצב תודעתי.
 
28/4- 15:00-17:00 אשטנגה יוגה- הסדרה הראשונה לפי הספירה המסורתית + 17:30-19:00 פראניאמה וקרייה (שעה וחצי)
בתרגול זה נאחד את הגוף, הנשימה והתודעה דרך הזרימה והיופי של הספירה המסורתית של סדרת האשטאנגה הראשונה. כשאנו ממוקדים בספירה של המאלה (המחרוזת) של תנוחות הסדרה, התרגול נהפך למדיטציה עמוקה שמאחדת את המתרגלים והמורה- ויוצרת כוונה אחת שלמה.
 
בסיום התרגולים הפיזיים בשני ימי הסדנה, הפסקה של חצי שעה ואחריה תרגול של שעה וחצי פראנהיאמה.
 
פראניהיאמה וקרייה- תרגול, טכניקה ופיליסופיה
ההפרדה בין הגוף והתודעה, ניתנת לריפוי, קודם כל ע"י הנשימה. לכן, פראנהיאמה נחשבת למרכיב המרכזי של תרגול ההאטה יוגה האוטנטי. בתרגולים אלו נעמיק את הערכתנו לדקויות של הנשימה ולחשיבותה בתרגול ובפילוסופיה של היוגה.
מתרגלים מתחילים יותר יקבלו הנחיות להכרות עם טכניקות של קרייה ופראניאמה, בזמן שהמתרגלים המנוסים יותר, יחדדו וישפרו את איכויות התרגול שלהם והבנתו.
 
קיה נאדרמייאר-
מעל ל20 שנות ניסיון בהוראת אשטנגה יוגה, המייסדת של Mysore Yoga, פריז. http://mysoreyogaparis.com שם היא מלמדת על בסיס יומי, הכשרות של מייסור יוגה. קיה היא מורה ומתרגלת מסורה המלמדת אשטנגה, פראנהיאמה, קרייה וטכניקות לתמיכה בתרגול. היא מלווה מורים בהתפתחותם, מעבירה הכשרות וסדנאות בכל רחבי העולם. קיה מבלה שנים רבות בתרגולי פראניאמה עמוקים. היא הוכשרה ללמד ישירות ע"י Shri O.P. Tiwari ממסורת Kavalyadham. מתוך רצון לאפשר צמיחה והתקדמות בקרב תלמידיה, קיה מאפשר מרחב פתוח להתנסות וחקירה אישית. אהבתה הגדולה וההתמסרות רת השנים שלה לכל החלקים השונים של התרגול (אסאנה ופראניאמה) מתבטאת בסגנון הוראה נגיש, מעורר מחשבה, וממלא בהשראה.
זהו ביקורה השני של קיה בארץ. לאחר שלימדה כאן בשנה שעברה, בכנס ארגון מורי היוגה ובסדנאות באלהיוגה ושבתה את ליבה של קהילת היוגה בארץ. אני שמחים ומתרגשים לארח אותה שוב.
 
*ההרשמה היא לשני ימי הסדנה או לתרגולי הפראניאמה בלבד
**הסדנה תועבר באנגלית
 
עלות לשני ימי סדנה (שישי ושבת):
לחברי אלה יוגה וחברי ארגון מורי היוגה: 560 ש"ח 
לקהל הרחב: 640 ש"ח
עלות שיעורי פראניאמה (יש להירשם ולשלם במייל\טלפונית):
לשיעור פראניאמה אחד: 130 ש"ח
לשני שיעורי פראניאמה: 240 ש"ח
 
תנאי ביטול
במקרה של ביטול עד ה23.4 (כולל), יוחזר הסכום למעט 50 ש"ח.
במקרה של ביטול לאחר ה23.4, לא יינתן החזר.