יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

סדנת טכניקות PRESS ומעברים עם ענת שפיגלר-מנוח

יום שישי, 19.07.2019 בשעה 15:30 - בעוד 31 ימים

סדנת טכניקות PRESS ומעברים עם ענת שפיגלר-מנוח סדנת טכניקות PRESS ומעברים עם ענת שפיגלר-מנוח סדנת טכניקות PRESS ומעברים עם ענת שפיגלר-מנוח סדנת טכניקות PRESS ומעברים עם ענת שפיגלר-מנוח סדנת טכניקות PRESS ומעברים עם ענת שפיגלר-מנוח

סדנת טכניקות PRESS ומעברים עם ענת שפיגלר-מנוח
שישי  \\  19.7  \\  15:30-18:30

מעברים הוא נדבך מהותי בתרגול דינמי - אשטאנגה וויניאסה. משאלת הלב של מרבית המתרגלים היא לרחף בצורה אצילית וחלקה. אז איך עושים זאת?!
קודם כל נדרשת הבנה.
הבנה של תנועת האגן ביחס לחגורת הכתפיים, הבנה של עבודת הידיים, הבנדות והנשימה, הבנה של הפרדת התפקוד של פלג גוף עליון ביחס לתחתון. כמובן שהתנועה הזו תלוית מבנה גוף, פרופורציה, גמישות וכוח. לאחר שביססנו את ההבנה השמיים הם הגבול..... הואריאציות הן אינסופיות.
בסדנא נתנסה, נחקור לעומק, נפרק ונציע טכניקות ודרכים שונות להתמודד עם הרצון לרחף ולתרגל את המעברים בצורה קלה, שקטה ולא מאומצת. נתנסה במגוון אפשרויות להתמודד עם נושא המעברים שעבור חלקינו הוא מתסכל ולא נגיש. נתרגל מעברים מיוחדים ומעניינים שמכניסים צבע ו-FUN לתרגול.

דוגמאות למעברים אשר נלמד--
Press from uttanasana to adho mukha svanasana, puppy press, hand stand press, press to vajrasana ועוד וארציות שונות ומגוונות.

למי הסדנה מיועדת?
למתרגלים אשר מתרגלים על בסיס קבוע תרגול דינמי, יש להם היכרות עם תרגול אשטאנגה וויניאסה יוגה, ומכירים את המושגים הבסיסיים של עולמות תרגול אלו. הסדנא מתאימה למי שרוצה להעמיק את הידע ולקחת את התרגול האישי צעד אחד קדימה. הסדנא לא מתאימה למתרגלים מתחילים.

זוהי סדנא ממקודת ומעמיקה אשר יכולה לשפר מאד את התרגול האישי, תתכוננו להזיע אבל גם להנות.....:)

עלות

מנויי אלהיוגה: 180 ש"ח
אורחים: 210 ש"ח

תנאי ביטול

במקרה של ביטול עד ה-16.7 (כולל), יוחזר הסכום למעט 50 ש"ח.
במקרה של ביטול לאחר ה-16.7, לא יינתן החזר.