יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

יום שבת, 27.07.2019 בשעה 16:00 - בעוד 39 ימים

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

"כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול"
שאלות ותשובות בהנחיית שרון היל
יום שבת  \\  27.7  \\  16:00-18:00

הסדנא בנויה מהשאלות שלכם ומתאימה למתרגלי יוגה בשנה הראשונה או מתרגלים מעל שנה שיש להם שאלות ולא מצאו עדיין את הסיטואציה לשאול אותן - לפעמים לפני השיעור אין זמן ואחרי השיעור כבר יש שורה של שואלים ובמהלך השיעור זה מרגיש פחות מתאים - אז עכשיו זאת ההזדמנות.
כל משתתף בסדנא ישלח אלי מראש 2-3 שאלות. השאלות יכולות להיות כלליות יותר לדוגמא: "בתנוחת הלוחם הראשון איך אפשר לאזן את האגן?" או ספציפיות/אישיות יותר לדוגמא: "כשאני נימצא בתנוחת הלוחם הראשון אני מרגיש כאב בגב התחתון ולא יודע איך לשנות כדי לשחרר".
גם השאלות האישיות לרב נוגעות לרבים מהמתרגלים ולא רק לאותו מתרגל ספציפי ולכן נעבוד במשותף על כל שאלה.
התירגול יהיה בנוי מחמישה חלקים - תירגול של תנוחות ישיבה/בירכות השמש/תנוחות עמידה/הפוכות/תנוחות שכיבה על הגב.
בכל אחד מהחלקים אנחנו נעשה תירגול פיסי של כ 10 דקות ובסיומן נשב ונתרכז בשאלות הקשורות לאותו סשן כך שהתירגול הפיסי יהיה פחות או יותר של כ 50 דק' לא רצופות.
כמובן לא נוכל לענות על כל השאלות שישלחו מראש וסביר להניח שבמהלך התירגול עצמו יעלו שאלות נוספות עליהן גם ננסה לענות אבל בסוף אם ישאר זמן נוכל לנסות לענות על עוד כמה שאלות שלא הספקנו לגעת בהן במהלך התירגול.
 
שרון היל
מורה לויניאסה דינאמית וזורמת ויחד עם זאת שמה הרבה דגש על דיוק ואיטיות.
התרגול שלי הוא חזק אבל מתאים ומותאם לכל הרמות בדגש על מתרגלים מתחילים.
התחלתי את דרכי באלהיוגה כמורה ליסודות וזו המתנה הכי גדולה שקיבלתי והפך להיות האהבה הגדולה ביותר שלי בתחום. בכל שיעור אני זוכה להעניק לא.נשים חוויה ראשונית בעולם היוגה ולייצר אצלם חיבור חיובי אותו יקחו (בתקווה) לאורך דרך ארוכה ומתמשכת בתרגול היוגה שלהם. זוהי פריבילגיה ענקית להיות הדלת שלכם לעולם היוגה ודבר שאינני לוקחת כמובן מאילו ובכל שיעור מחדש אני מביאה את כל כולי למען המטרה.

עלות

מנויי אלהיוגה: 120 ש"ח
אורחים: 150 ש"ח

תנאי ביטול

במקרה של ביטול עד ה-24.7 (כולל), יוחזר הסכום למעט 50 ש"ח.
במקרה של ביטול לאחר ה-24.7, לא יינתן החזר.