יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

תרגול יוגה משקם לנשים אחרי לידה // השתלמות מקצועית עם רויטל דהן שבח

מיום שבת, 07.09.2019 ועד יום שבת, 07.09.2019

תרגול יוגה משקם לנשים אחרי לידה // השתלמות מקצועית עם רויטל דהן שבח

 

יום שבת ה-7/9 בשעות: 13:45-18:45

בעקבות הצלחתה של ההשתלמות הקודמת בנושא יוגה לנשים בהריון ובהמשך לבקשת המשתתפים בסדנה הכנו לכם את החלק השני של ההשתלמות "בטן מלאה" ועכשיו כשהבטן כבר נולדה.

השתלמות מקצועית בה יקבלו מורים מורות כלים ממשיים כך שיוכלו לסייע לתלמידותיהן לשקם את גופן בעזרת תרגול יוגה בתקופה שאחרי הלידה. מתרגלות ותיקות שאחרי לידה יקבלו ידע על מה עליהן להקפיד בשנה שאחרי הלידה.
_________________________________________________________________

הגוף והנפש עוברים חוויה עוצמתית מאוד בלידה חוויה שלעיתים יוצרת קרעים וצלקות בגופה של האישה. כל אלו ניתנים לריפוי, חובתנו כמורים ליוגה לסייע למתרגלת לשקם את הגוף בעזרת התרגול המיטב ביותר.

בהשתלמות נלמד סיקוונס בסיסי לתרגול לאחר לידה אותה תוכל כל מתרגלת ליישם בשיעורים הרגילים בתקופה הראשונה בה היא חוזרת לתרגל. התרגול יהיה תרגול מחזק, מאזן ומאתגר ויכיל בתוכו את כל האלמנטים החשובים לגופה ולנפשה של אישה לאחר הלידה.

___________________________________________________________________

חשיבות ההשתלמות היא לתת למורים שישתתפו בה כלים מעשיים כך שהתלמידה תוכל להשתלב בתרגול במסגרת הנוחה והמוכרת לה אצל המורה הקבוע/ה שלה מבלי שתגרום נזק לגופה.

השתלמות תקנה כלים מעשיים מתוך תנוחות היוגה ותרגילי הפראניאמה לתרגול פיזי שיסייע לנשים לשקם את גופן באופן המיטבי ביותר לאחר הלידה.

בהשתלמות תיווצר הבנה בהירה וברורה כיצד יכולות מתרגלות יוגה גם לאחר לידה וגינלית וגם לאחר לידה קיסרית לחזור בהדרגה לתרגול יוגה.

__________________________________________________________________

סילבוס:

  • מיקומה של הרחם וחיזוק שרירי הבטן.
  • חיזוק איסוף וסגירה של שרירי קרקעית האגן ושל עצמות האגן.
  • אמונה בכוחו של הגוף- לתת מקום לתהליכים הטבעיים שמשקמים את הגוף אחרי לידה.
  • עקרונות היציבה הנכונה- " זה לא שיעור איינגאר אבל יש לנו הרבה מה ללמוד"
  • המצב הרגשי והנפשי של אישה לאחר הלידה- לשלב את תפקיד האימהות בשגרת התרגול.

 

רויטל דהן שבח // מורה ליוגה לנשים ואנשים , מכשירה מורות ומורים להוראת יוגה לנשים בהריון ומייסדת ובעלים של הסטודיו ליוגה בסביון. רויטל צברה ניסיון עשיר בהוראת יוגה לנשים בהריון ושיעורי היוגה להריון שלה משלבים מן הידע הנרחב שלה ביוגה והידע המקצועי שלה בהריון ולידה. רויטל הוסמכה להוראת יוגה לנשים בהריון אצל מירה ארצי פדן בוינגייט, מוסמכת בדרגת אינטרודקטרי 1 להוראת איינגאר יוגה, מוסמכת להוראת ויניאסה יוגה והאטה יוגה. בנוסף היא מדריכת הכנה ללידה מטעם בית החולים לניאדו ובוגרת קורס ההוליסטיות לליווי נשים בהריון ולאחר לידה. היא מורה מוסמכת למיינדפולנס MBSR מטעם מכון מודע והמרכז הבינתחומי.

רויטל חיה ונושמת יוגה ומודעות ערה ושומרת על גיוון ועל מגוון סגנונות בהוראת היוגה.

בהשתלמות זו נלמד כיצד לכוון את התלמידות לתרגול מאזן ומשקם לאחר הלידה, מתאים למורים ומורות מכל שיטות התרגול.

*** ההשתלמות בת 5 שעות מיועדת לנשים לאחר לידה ולמורים ומורים/ות ליוגה המעוניינים להעשיר את הידע המקצועי שלהם ולא בהכרח להתמקצע בתחום ההיריון.

עלות350 ש"ח- לאורחים

         250 ש"ח - למינויי אלהיוגה

תנאי ביטול:
במקרה של ביטול עד ה-4.9 (כולל), יוחזר הסכום למעט 50 ש"ח.
במקרה של ביטול לאחר ה-4.9, לא יינתן החזר.