יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

ויניאסה יוגה וצלילים עם אלכס דוסון ויותם אגם

יום שבת, 26.10.2019 בשעה 15:30 - בעוד 3 ימים בלבד!

ויניאסה יוגה וצלילים עם אלכס דוסון ויותם אגם ויניאסה יוגה וצלילים עם אלכס דוסון ויותם אגם ויניאסה יוגה וצלילים עם אלכס דוסון ויותם אגם ויניאסה יוגה וצלילים עם אלכס דוסון ויותם אגם ויניאסה יוגה וצלילים עם אלכס דוסון ויותם אגם

ויניאסה יוגה וצלילים עם אלכס דוסון ויותם אגם
יום שבת ה-26.10
15:30-18:30

הצטרפו לאלכס דוסון, מורה לויניאסה מלוס אנג'לס, וליותם אגם, די-ג'י המוכר ברחבי העולם, לסדנה שתוכננה בכדי לכייל מחדש את קצב הלב, בזמן שנזרום במקצב שיקח אתכם עמוק לתוך ה-Flow State. במצב זה של זרימה אנחנו נתחבר למיסתורין עמוק ולכוחו של היקום כולו, המאפשר לנו להתחבר לפוטנציאל יצירתי אינסופי, כאינדיבידואלים, אבל חשוב יותר-כקולקטיב. ה-Flow הפיזי יאפשר לנו לחקור את היכולת שלנו לפתל ולטהר את הגוף הפנימי ולשחרר את הויברציות הנמצאות בתוך כל אחד ואחת מאיתנו. בזמן שהויברציות של הגוף משנות כיוון, אנו ניכנס לשחרור עמוק במפרק הירך והתרחבות הלב. בואו באהבה לתרגול בסגנון ויניאסה, מדיטציה, צ'אנטים וצלילים מרפאים.

אלכס דוסון- אלכס היא מורה בינלאומית ליוגה, ילידת אטלנטה אשר ממוקמת כיום בלוס אנג'לס. היא מלמדת יוגה מאז 2002, בריטריטים ופסטיבלים במקומות מיוחדים ויפים ברחבי העולם. הסדנאות שלה ידועות ככאלו המייצרות אוירה של ריטריט\פסטיבל מכיוון שמשלבות בתוכן תרגול ויניאסה עם טכניקות של צלילים מרפאים הכוללים צ'אנטים ונגינה על קערות קריסטל. 
לאתר של אלכס

יותם אגם-
מפיק, מהנדס, מורה ליוגה, מוסיקאי וגולש גלים.
נולד וגדל במדבר, עם שורשים פולניים-בלקניים, רגל אחת בהודו ורגל שניה בכל רחבי העולם-- לא נשאר יותר משבועיים במקום אחד בעשור האחרון. עם תשוקה לחיים ולתרבות. מעורב בהרבה פרויקטיים יצירתיים המשלבים את כל התשוקות האלו יחדיו. יותם חוקר את מערכת היחסים העדינה שבין תרגול יוגה לבין המוסיקה, ומייצר צלילים העוזרים ותומכים בתרגולים השונים על המזרן. 
לאתר של יותם

*הסדנה תועבר באנגלית ומתאימה למתרגלי יוגה בכל הרמות

עלות:
מנויי אלהיוגה - 220 ש"ח
אורחים - 250 ש"ח

תנאי ביטול:
במקרה של ביטול עד ה-24.10 (כולל), יוחזר הסכום למעט 50 ש"ח.
במקרה של ביטול לאחר ה-24.10, לא יינתן החזר.