יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

יוגה תרפיה נשית להתמודדות עם כאב

מיום שישי, 20.09.2019 ועד יום שישי, 20.09.2019

יוגה תרפיה נשית להתמודדות עם כאב יוגה תרפיה נשית להתמודדות עם כאב יוגה תרפיה נשית להתמודדות עם כאב יוגה תרפיה נשית להתמודדות עם כאב

יוגה תרפיה נשית להתמודדות עם כאב

כיצד ניתן לקטוע את מעגל הכאב באמצעות תרגול יוגה?

יום ו' 20.9 בשעות 15:00-18:00

נורית וקרן מתמחות בליווי נשים הסובלות מכאבי אגן כרוניים באמצעות היוגה תרפיה נשית. הן פיתחו תרגול המסייע לנשים כאובות להתחבר מחדש עם האגן שלהן. בסדנה נתנסה בתרגול יוגה לצד עבודת גוף-נפש חוויתית. תרגול שאנו מציעות לנשים כאובות משלב תנועה רכה ומודעת לצד שהייה בתנוחות רסטורטיביות. נשים דגש על פינוי מרחב במרכז הגוף, תוך שימוש בכלים מהיוגה הנשית, היוגה הרסטורטיבית, היוגה תרפיה ועולם הטיפול.

במהלך השנים גילינו שאצל נשים הסובלות מכאב כרוני, פעילות גופנית ואף יוגה יכולה לגרום להתלקחות של הכאב, מה שכמובן מחטיא את המטרה לשמה באו. מתוך חקירה מתמדת של עבודה עם כאב פיתחנו תרגול יוגה ייחודי שבמרכזו הקשבה, המאפשרת לכל אישה להכיר את גבולותיה, ללמוד מה נכון לה ולגופה, מה יאפשר הקלה על כאביה וישפר את איכות חייה.

הסדנה מתאימה לנשים החוות כאבי אגן ובטן / כאבים הקשורים במחזור החודשי / אנדומטריוזיס / תסמינים הקשורים במערכת העיכול והרביה / מורות ומורים ליוגה הרוצות להעמיק את ידיעתן בתחום זה.

 

קרן הלרשטיין אביטן

מורה ליוגה נשית, יוגה בשיטת שאראת (רסטורטיבית) ומטפלת בפסיכותרפיה גופנית, מתרגלת יוגה מזה 17 שנים. מתמחה בליווי נשים הסובלות מכאבי אגן ואנדומטריוזיס. מעבירה סדנאות ייחודיות לנשים המחפשות ריפוי בדרך היוגה. מעבירה קורסי הכשרה למורות להתמחות בעבודה עם כאבי אגן ואנדומטריוזיס. עובדת בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים בתחום על מנת להנגיש את היוגה ככלי טיפולי. חוקרת את ההקשרים בין גופה לנפשה ועולמה הרגשי של האישה. בקליניקה משלבת את הכלים מעולם היוגה כחלק אינטגרלי בטיפול נפשי.

 

נורית סיון

מלמדת יוגה נשית ברוח היוגה תרפיה בקיבוץ גלאון והסביבה, משלבת תנועה קשובה ומודעת לצד שהייה בתנוחות רסטורטיביות נתמכות עם הנחייה להתבוננות עמוקה בגוף-נפש.

סגנון התרגול שאני מנחה מתבסס על הידע שרכשתי לאורך השנים בסגנונות היוגה הנשית, הויניאסה, היוגה הרסטורטיבית והיוגה תרפיה. שפת התרגול שהתגבשה בתוכי מהווה שילוב יוגי בין הגישות השונות והתובנות האישיות שהתגלו לי תוך כדי תנועה ובמסע האישי שלי נוכח כאבים כרוניים. בהנחיתי לתלמידות אני מקפידה על הקשבה רב ממדית לגוף נפש ולשנוי המתמיד המלווה אותנו הנשים במעגל החיים. אני מוצאת את היוגה כלי טיפולי משמעותי ובמצבים של כאב כרוני הזדמנות להתבונן בתחושות ואף לשבור את מעגל הכאב. התנסיתי רבות במפגשי יוגה עם נשים עם אנדומטריוזיס ופיברומיאלגיה, שהיוגה היוותה עבורן עוגן וכלי עוצמתי לשיפור אורח החיים.

עלות:

מנויים - 180 ש"ח

אורחים- 210 ש"ח

 

תנאי ביטול:

במקרה של ביטול עד ה-17.8 (כולל), יוחזר הסכום למעט 50 ש"ח.
במקרה של ביטול לאחר ה-17.8, לא יינתן החזר.