יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

סופ"ש סדנאות עם קיה נדרמאייר (פריז)

מיום שישי, 05.06.2020 ועד יום שבת, 06.06.2020

סופ"ש סדנאות עם קיה נדרמאייר (פריז) סופ"ש סדנאות עם קיה נדרמאייר (פריז) סופ"ש סדנאות עם קיה נדרמאייר (פריז) סופ"ש סדנאות עם קיה נדרמאייר (פריז)

אשטנגה יוגה, פילוסופיה ופראנאימה
קיה נאדרמאייר מגיעה לתל אביב
5-6.6.20  \\  שישי-שבת

טיפוח תרגול המגלם ומגבש תחושת נוכחות/הוויה הינו פתח למהות העמוקה של היוגה להתגלות. הוראתה של קיה משלבת תרגול וטכניקות של אשטנגה יוגה עם פראניאמה ופילוסופיה ע"י אימוץ של נקודות התייחסות ומבט מגוונות אנו מתקרבים לעבר תרגול טרנספורמטיבי היוצר שינוי אך עם זאת יציב ומושרש בחוויה אישית. המפגש מיועד לכל המתרגלים המחפשים להעמיק את ההבנה של היוגה בשלמותה על כל רבדיה – גוף , נשימה, תודעה.

*מתאים לכל הרמות

תוכנית הסדנא

יום שישי ה5.6 15:30-18:00
אשטנגה מאסטר קלאס
תרגול, עקרונות, פילוסופיה, אדג׳סטמנט.
קיה תחלוק עמנו תובנות ועקרונות אוניברסליים להבנה עמוקה יותר של אשטנגה יוגה כתרגול הוליסטי - גוף, נשימה תודעה. ננוע דרך אלמנטים מרכזיים של הסדרה הראשונה והשנייה מתוך התבוננות חוקרת, והסתכלות על עקרונות אנרגטיים, פרטי פעולות והתאמות, כדי לעזור לנו לטפח תרגול יוצר שינוי אך יציב ומושרש בעקרונות היוגיים. בסופו של דבר ברצוננו להביא לידי ביטוי את הבנת התנוחה לא רק כתרגול פיסי אלא כהוויה, כמצב תודעה

יום שבת ה6.6 14:30-18:00 (עם רבע שעה הפסקה)
פראניאמה ופילוסופיה: 14:30-15:45

החיבור הראשוני בין הגוף וההכרה נעשה על ידי הנשימה לכן פראנאיימה הינה מוטיב מרכזי של כל זרם מסורתי של תרגול ההאתה יוגה. בסשן זה נעמיק את יכולת ההתבוננות שלנו בדקויות של תהליך הנשימה ובהשפעתה על תרגול ופילוסופיית היוגה. תלמידים חדשים יכירו את תרגול הפראניאמה המסורתי ואת הקריות, בעוד תלמידים מנוסים יותר יוכלו לחדד ולהעמיק את תרגולם והבנתם.

אשטנגה יוגה – סדרה ראשונה עם ספירת סנסקריט: 16:00-18:00
במפגש האחרון והמסכם את סדנת העמקה נאסף יחד לאחד - בגוף, בנשימה ובתודעה, דרך היופי והזרימה של הסדרה הראשונה באשטנגה בליווי ספירת סנסקריט מסורתית כשאנו ממוקדים בספירה, בקצב האחיד, בשזירת תנוחה אחת לזו שאחריה כמחרוזת מתאפשרת איכות מדיטטיבית הן לתלמיד והן למורה, נוצר תדר משותף המחבר לכוונת הלב ומתאפשרת תחושת אחדות.

קיה נאדרמייאר-
מעל ל20 שנות ניסיון בהוראת אשטנגה יוגה, המייסדת של Mysore Yoga, פריז. http://mysoreyogaparis.com שם היא מלמדת על בסיס יומי, הכשרות של מייסור יוגה. קיה היא מורה ומתרגלת מסורה המלמדת אשטנגה, פראנהיאמה, קרייה וטכניקות לתמיכה בתרגול. היא מלווה מורים בהתפתחותם, מעבירה הכשרות וסדנאות בכל רחבי העולם. קיה מבלה שנים רבות בתרגולי פראניאמה עמוקים. היא הוכשרה ללמד ישירות ע"י Shri O.P. Tiwari ממסורת Kavalyadham. מתוך רצון לאפשר צמיחה והתקדמות בקרב תלמידיה, קיה מאפשר מרחב פתוח להתנסות וחקירה אישית. אהבתה הגדולה וההתמסרות רת השנים שלה לכל החלקים השונים של התרגול (אסאנה ופראניאמה) מתבטאת בסגנון הוראה נגיש, מעורר מחשבה, וממלא בהשראה.

זהו ביקורה השלישי של קיה בארץ. לאחר שלימדה כאן בעבר, בכנס ארגון מורי היוגה ובסדנאות באלהיוגה ושבתה את ליבה של קהילת היוגה בארץ. אני שמחים ומתרגשים לארח אותה שוב.

*הסדנה תועבר באנגלית

עלות

                              מנוי   \\  אורח

יום שישי                 220  \\  250
יום שבת                  320   \\  350
כל הסופ"ש              500  \\  550

*100 ש"ח דמי הרשמה יבטיחו את מקומכם ועליהם לא ינתן החזר.

תנאי ביטול
במקרה של ביטול עד ה3.6 (כולל), יוחזר הסכום למעט 100 ש"ח דמי ההרשמה.
במקרה של ביטול לאחר ה3.6, לא יינתן החזר.