סדנה כפיפות לאחור

עם ענת שפיגלר מנוח

שישי, 5/1/2024 בשעה 15:00

אלהיוגה בנמל

יום שישי ה-5.1 בשעות 15:00-18:00

 

תקופה מאתגרת מאד עוברת על כולנו. תקופה בה כולנו מסתובבים עם מחנק בגרון. המצב הרגשי והנפשי סוגר מאד את הגוף ומקשה על הנשימה. במצב רגיל שגרת חיינו מבוססת רבות על ישיבה "סגורה", קמורה ושפופה קדימה. על אחת כמה וכמה בזמן זה. לרבים מאתנו יש קושי לבצע את התנועה ההפוכה לתנועה הטבעית בה אנו מצויים במשך היום – ישיבה מול מסך מחשב וישיבה במכונית בזמן נהיגה. לכן עבור רובנו כפיפות לאחור מאתגרות הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית כשלמעשה הן יכולות להיות התנוחות הכי משחררות, משמחות ומשובבות לב. כפיפות לאחור נחשבות לפותחות ולממריצות ביותר מכל תנוחות היוגה. אם מתרגלים אותן בתבונה התרגול הופך לקליל יותר ועם הרבה חן.

הסדנא תספק כלים להבנה טובה יותר של כפיפות לאחור. נתמקד בהארכת עמוד שדרה, הפעלת חלק עליון של השדרה המרכזית ופתיחת חזה תוך חיזוק גב תחתון ומניעת עומס ולחץ עליו ושכלול תנועה בחגורת הכתפיים.

נתנסה בואריציות שונות של כפיפות לאחור כגון גמל, גשר לסוגיו ונעמיק בואריציות עמוקות שלעיתים  לא מספיקים להתנסות בהן מספיק במסגרת של תרגול רגיל (DROP DOWN, הקשתות בתנוחות הפוכות ועוד) .

אם אתם רוצים לרווח מעט את הנשימה או חשים שכפיפות לאחור גורמות לכם תסכול או אם אתם רוצים להעמיק את ההבנה ולהתנסות בואריציות עמוקות של כפיפות לאחור הסדנא הזו עבורכם!

מוזמנים לשלוש שעות של הקשתות ופתיחת הלב.

 

עלות:

מינויים - 200 ש"ח

אורחים - 230 ש"ח

 

מדיניות ביטולים:

עד ה-2.1 יינתן החזר פרט ל-50 ש"ח

מה-3.1 לא יינתן החזר