להתגבר על הפחד

סדנה עם איריס קליין

שישי, 1/3/2024 בשעה 13:00

אלהיוגה בנמל

להתגבר על הפחד

שישי 1.3.24 13:00-16:00

הפחד קיים בכל יצור חי מלידה כתגובה אינסטינקטיבית לסכנה או סיכון מודע או שאינו מודע. זו ההרגשה שאני חווה כאשר אני עלול.ה להיפגע ועלי להימנע מפגיעה זו. פחד עשוי לשמור עלינו בטוחים, אבל הוא גם עלול ליצור מתח כרוני ולהגביל את הבחירות ואת פוטנציאל החיים שלנו.

 

היוגה מגדירה את הפחד -הקלשה אביניוושה - כמכשול בדרך לשחרור מסבל. על ידי למידה ותירגול בכלים לניהול הפחד והתעלות מעבר לו, אנו מחזירים לעצמנו את היכולת לעשות יותר בחיינו באופן מיטיב, חופשי ומלא.

 

בסדנה נלמד מדרך היוגה שלושה מסלולים שיכולים לעזור לנו לנהל את תחושת הפחד (ומצבים של חרדה, טראומה ומתח).

  1. טיפוח חווית ביטחון - הסרת סיכון, או לפחות התפיסה שלו.
  2. טיפוח חווית חוזק -  היכולת והחוסן לנהל את הסיכון.
  3. התעלות מעבר לפחד - עוסקת בחיבור למצב הוויה תודעתי גבוה שהוא מעבר לארעיות ולסיכון.

 

כאנשים שצועדים בדרך היוגה יש בידנו כלים אשר משפיעים על הגוף, החושים, הנשימה והתודעה ובאמצעותם ניתן גם לנהל את הפחד במקום שהוא ינהל אותנו.

בסדנה זו נלמד ונתרגל פרקטיקות נגישות בדרך היוגה והיוגה תרפיה שיאפשרו להבין את הפחד (אביניוושה), לטפח את הכוח הפנימי לנהל ולנוע מעבר לפחד, דרך כתבי היוגה, אסאנות מותאמות, פראניימה, מנטרה, טקסים, בהוואנה ומדיטציה.

סדנה של אהבה וחמלה ממנה נצא מחוזקים!

 

על המורה - איריס קליין:

איריס לומדת ומתרגלת יוגה כ- 20 שנים. היא בעלת ניסיון רב שנים בהוראת יוגה ויוגה תרפיה בארץ ובחו"ל. איריס היא תלמידתם האישית והקרובה מאז 2004 של א.ג.מוהן (מתלמידיו העיקריים של הגורו הנודע קרישנמצ'ריה), וכן של אינדרה מוהן אשתו, בנו ד"ר גאנש ובתו ניתיה.  

לאיריס ניסיון רב בהוראת יוגה, ויוגה תרפיה בהתאמה אישית ולקבוצות, עם רקע, צרכים ,אתגרים ומטרות מאוד מגוונים וברמות שונות. איריס מנחה נוער, מבוגרים, קשישים ונשים בשלבי חייהן השונים (התבגרות - הריון - גיל המעבר והלאה), וכן עוסקת בהכשרת מורים ליוגה ובהעברת מפגשי העמקה, ריטריטים, וסדנאות בנושאים שונים מתחום היוגה, הפילוסופיה של היוגה והתרפיה ביוגה.

 

 

עלות:

מינויים - 200 ש"ח

אורחים - 230 ש"ח

*לתלמידים ובוגרים של קורס המורים של איריס יש הנחה- ניתן להירשם דרך הקבלה בווטסאפ 0584646900 או בטלפון 035444881

 

מדיניות ביטולים:

עד ה-27.2 יינתן החזר פרט ל-50 ש"ח.

מה-28.2 לא יינתן החזר.