נגה וייס

ין יוגה, ויניאסה

שיטות:
ין יוגה, ויניאסה
מורה דרך:
דניס פיין, באלי
הפעם הראשונה שעשיתי יוגה:
איינגר שתמיד תשאר האהבה הראשונה שלי
יוגה בשבילי זה:
חיבור. מודעות. חברה למסע שאומרת תמיד את האמת בפנים

נגה החלה לתרגל יוגה ואקרובטיקה בשנת 1997 מיד עם סיום שירותה הצבאי. בשנת 2000 היא גילתה ששעורי איינגר יוגה עוזרים לבעיות הגב שסבלה מהן, והעדיפה להתמקד בסגנון זה. במהלך כעשר שנים למדה עם מורים שונים מישראל, ארה״ב והודו. בשנים אלו היתה חלק מקבוצות שונות של קרקס, תיאטרון רחוב, מחול ותנועה.

בשנים 2003-2006 היא עשתה תואר ראשון בסמינר הקיבוצים בהוראת תיאטרון-מחול ותנועה, וגילתה תשוקה מיוחדת לאנטומיה, פיזיולוגיה וקינזיולוגיה. עם שובה לישראל ב 2017 היא חזרה לאקדמיה ולמדה גם טיפול במים והידרוטרפיה במכון וינגייט. לימודים מקצועיים אלו אשר כללו העמקה נוספת בנוירו-אנטומיה, שיקום וטיפול משתלבים בהוראת היוגה שלה הן בקבוצות והן אחד על אחת. 

נגה המשיכה ללמוד ולהשקיע ביוגה, למדה אישית ממורה הודי ובשנים 2006-2009, לפני ובמהלך הריון ראשון ושני, הוסיפה נגה גם הוראת יוגה לילדים, לנשים בהריון ובייבי יוגה לרזומה שלה בעת שגרה באוסטרליה.

בין 2009-2017 היא גרה בבאלי אשר באינדונזיה. במרכז רוחני בינ"ל זה היא זכתה להכיר מקרוב ולהיחשף לסגנונות יוגה וטיפול וכן ומורים נוספים, וללמד במרכזים גדולים ליוגה ובפסטיבלים מרכזיים בכל דרום מזרח אסיה. בשנים אלו נגה השתתפה בקורסים נוספים בהוראת יוגה ואף לימדה ברבים מקורסים כאלו בבאלי. בנוסף היא הוכשרה אישית ע״י ד״ר אדולף בראון, אוסטיאופט וכירופרקט אמריקאי, גם בטיפול בשיטת קרניו סקרל והיא משלבת מגע תומך ומרפא זה בהכשרות שהיא מלמדת. 

נגה עשתה קורסי מורים של 1000 שעות ויותר בארץ ובעולם והיא מוסמכת להכשיר מורים ע"י הארגון הבינ"ל Yoga Aliance וגם ע״י הארגון הישראלי ליוגה. 

עוד על נגה אפשר לקרוא באתר שלה noga-yoga.com , www.yinyoga.co.il       ובפייסבוק: Noga Weiss-Hariyanto.

השיעורים של נגה וייס בשרונה: