טכניקות PRESS ומעברים

הכנה ובסיס לעמידות ידיים בהנחיית ענת שפיגלר מנוח

בזום בלבד

שישי, 4/12/2020, 16:00 - 12:30

אלהיוגה שרונה

מעברים הוא נדבך מהותי בתרגול דינמי - אשטאנגה וויניאסה. משאלת הלב של מרבית המתרגלים היא לרחף בצורה אצילית וחלקה ולהתקדם לעבר עמידת ידיים מלאה. אז איך עושים זאת?! 

קודם כל נדרשת הבנה. הבנה של תנועת האגן ביחס לחגורת הכתפיים, הבנה של עבודת הידיים, הבנדות והנשימה, הבנה של הפרדת התפקוד של פלג גוף עליון ביחס לתחתון. כמובן שהתנועה הזו תלוית מבנה גוף, פרופורציה, גמישות וכוח. לאחר שביססנו את ההבנה השמיים הם הגבול... הוריאציות הן אנסופיות.

 

בסדנא נתנסה, נחקור לעומק, ואציע לכם טכניקות ודרכים שונות להתמודד עם הרצון לרחף ולתרגל את המעברים בצורה קלה, שקטה ולא מאומצת. נתנסה במגוון אפשרויות להתמודד עם נושא המעברים שעבור חלקינו הוא מתסכל ופחות נגיש. נתרגל מעברים מיוחדים ומעניינים שמכניסים צבע ו-FUN לתרגול. תרגול זה מהווה בסיס חשוב ומהותי לקראת תרגול עמידת ידיים מלאה. 

 

הסדנא מיועדת למורים ומתרגלים אשר מתרגלים על בסיס קבוע תרגול דינמי ויש להם היכרות עם תרגול אשטנגה וויניאסה ומכירים את המושגים הבסיסיים של עולמות תרגול אלו. הסדנא מתאימה למי שרוצה להעמיק את הידע ולקחת את התרגול האישי צעד אחד קדימה. הסדנא לא מתאימה למתרגלים מתחילים. 

 

זוהי סדנא ממוקדת, מעמיקה ומהנה אשר תורמת מאד לשיפור התרגול האישי. 

 

תתכוננו להזיע אבל גם להנות...

 

עלות:

מחיר לאורחים 120₪